Zaufani dostawcy KOPRY

KOPRA

Zaufani dostawcy KOPRY

Naszym kluczowym celem i założeniem od początku działalności KOPRY jest dostarczanie naszym Klientom produktów wyłącznie zaufanych i sprawdzonych dostawców oferujących najwyższą jakość. Dlatego też starannie dobieramy naszych partnerów stale monitorując standard oferowanych przez nich produktów.

Silca to bez wątpienia światowy lider w produkcji surowych kluczy oraz innowacyjnych urządzeń do ich kopiowania. Szeroka gama produktów jest w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Misją firmy jest osiągnięcie doskonałości w kwestii jakości oferowanych produktów aktywne reagowanie na uwagi i sugestie klientów z całego świata.

Key Line to oprócz Silca jeden z największych graczy na światowym rynku kluczy i urządzeń do ich dorabiania. Włoska  firma odgrywa kluczową rolę w dziedzinie rozwiązań kopiowania kluczy samochodowych z transponderem skupiając swoją uwagę na stałym rozwoju technologii i implementowaniu najnowszych osiągnięć.

Turecka firma wywodząca się z Istambułu, której historia sięga roku 1946. Mimo zdecydowanie mniejszej skali działalności niż Silca czy Key line, CANAS oferuje wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Obecność na polskim rynku świadczy o zaufaniu jakim klienci obdarzyli tego tureckiego producenta kluczy.

Niemiecka firma o prawie stuletniej tradycji w dostarczaniu rozwiązań antywłamaniowych. Niezawodność produktów, długa żywotność i prostota sprawiają, że firma od wielu lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie.

Gerda to ponad 25 lat doświadczeń na polskim rynku oraz najbardziej znany dostawca rozwiązań antywłamaniowych. Laureat wielu wyróżnień branżowych i konsumenckich. Gerda przykłada szczególną wagę do jakości produkcji i sprzedaży co potwierdzone zostało między innymi certyfikatem ISO 9001:2008.

Firma LOB jest czołowym i znanym od lat polskim producentem zamków, wkładek oraz kluczy. Nie ma w Polsce chyba osoby, która choć raz w swoim życiu nie korzystałaby z produktów tej marki.  Celem firmy od początku działalności było i jest oferowanie produktów najwyższej jakości, które wykorzystywane będą przez szeroką grupę odbiorców.

ASSA ABLOY jest globalnym liderem kompleksowych systemów zabezpieczeń budynków, zaangażowanym w spełnienie potrzeb użytkownika końcowego w zakresie bezpieczeństwa i wygody.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat firmy KOPRA i poznać naszą pełną ofertę dla punktów dorabiania kluczy?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.