Nasz zespół

KOPRA

Poznaj nasz zespół handlowy

KOPRA to przede wszystkim wysoki standard obsługi. O jakość tej obsługi dba zgrany zespół fachowców. W KOPRZE każdy klient ma swojego indywidualnego opiekuna.

HISTORIA

Firma KOPRA została założona 4 grudnia 1989 roku przez małżonków Hannę i Tomasza Bihl.

Jesteśmy polską, prywatną, rodzinną  firmą. Jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy profesjonalne zaopatrywanie punktów dorabiania kluczy we wszystko, co jest potrzebne do codziennej pracy. Bierzemy czynny udział w rozwoju tej branży w Polsce i we wprowadzaniu wielu nowości technologicznych. Przez wiele lat rozwoju zgromadziliśmy ogrom praktycznej wiedzy dotyczącej nie tylko samych kluczy i urządzeń ale i sposobów na prowadzenie z powodzeniem kluczykarskiego biznesu. Dzięki temu możemy skutecznie wspierać naszych Klientów.

woman-hands-shake-on-business-building-background-6LREVHX (1)
exterior-door-handle-and-security-lock-P36AC2L (1)
PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalnie podchodzącym do swojej pracy. 

Każdy klient ma w naszej firmie swojego opiekuna, który nie tylko prowadzi bieżącą współpracę lecz również kompleksowo zajmuje się wsparciem swoich klientów.

Naszymi dostawcami są najwięksi potentaci – SILCA Włochy i KEY LINE Włochy.

Naszym celem jest zapewnienie Tobie jako Klientowi jak najlepszej obsługi. Obsługi dopasowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

KOPRA

Działamy na terenie całej Polski.

Jeśli więc posiadasz punkt dorabiania kluczy i szukasz zaufanego dostawcy albo dopiero rozpoczynasz przygodę z branżą kluczykarską trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat firmy KOPRA i poznać naszą pełną ofertę dla punktów dorabiania kluczy?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.