Nasze centrum magazynowe

KOPRA

Centrum magazynowe firmy KOPRA

KOPRA posiada własne centrum magazynowo – dystrybucyjne usytuowane we Wrocławiu. Dzięki obszernym magazynom jesteśmy w stanie utrzymywać odpowiednie stany magazynowe kilku tysięcy pozycji produktowych zapewniając tym samym naszym Klientom szybkie i bezproblemowe dostawy. Nasz zespół doświadczony zespół magazynierów jest w stanie przygotować do wysyłki do 100 paczek dziennie.

DOSTAWA

Pakowanie paczek

Nasi pracownicy działu magazynowego przykładają szczególną uwagę do sposobu pakowania paczek. Lata doświadczeń w wysyłkach pozwoliły opracować własne procedury zapewniające dostarczenie paczek w nienaruszonej formie.

Poznaj nasze zasady przygotowywanie paczek do wysyłki:

  • towar układany jest w paczkach w sposób zapobiegający przemieszczaniu i uszkodzeniu
  • w przypadku niepełnych kartonów stosujemy dodatkowe wypełniacze paczek
  • każda paczka zabezpieczone jest firmową taśma pozwalającą ocenić czy paczka nie była otwierana w transporcie
  • opakowania fabryczne producentów pakowane są ze szczególną ostrożnością, dla zachowania ich oryginalnego wyglądu ( nie oklejamy ich taśmami, nie otwieramy fabrycznych opakowań)
woman-packing-packages-G9BFFMX (1)
closeup-hands-of-delivery-man-holding-package-to-d-CE7WQMT (1)
SZYBKA WYSYŁKA

Odbiór paczek

Dokładamy wszelkich starań, aby paczki przygotowane były do wysyłki w najlepszy możliwy sposób. Dlatego też odbierając paczkę na poczcie lub od kuriera sprawdź czy jest taśma zabezpieczająca KOPRY nie została naruszona. Tylko oryginalnie zapakowana paczka stanowi gwarancję,że nie została ona przypadkowo otwarta lub uszkodzona w transporcie. Jeśli zauważysz coś to niepokojącego w wyglądzie paczki od razu poinformuj o tym kuriera i swojego opiekuna handlowego.